Бензоріз GTM GT7208S (39447)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 12.3 кг |
| Максимальна глибина пропілу | 150 мм |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Характеристики електродвигуна | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр отвору | 20 мм, 25.4 мм |
| Комплектація | Бензорез GTM GT7208S<br /> Захисний кожух<br/> Комплект ключів <br/> Т-подібний ключ<br/> Викрутка<br/> Система подавання води<br/> Інструкція з експлуатації<br/> Пластиковий кейс |
| Максимальна глибина пропилювання | 150 мм мм |
| Потужність двигуна | 4.7 л.с |
| Охолодження диска | Водяне |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |