9 940 ₴
9 299 ₴
Гравер Bosch GRO 12V-35 – це акумуляторний багатофункціональний інструмент, створений для широкого спектру завдань. Він ідеально підходить для різання металу та каменю, шліфування наждачним папером та полірування металевих або лакованих поверхонь без використання води. м'яких металів, пластику та легких будівельних матеріалів, включаючи важкодоступні місця. Компактний корпус, ергономічний дизайн та вбудоване світлодіодне підсвічування забезпечують комфортну роботу навіть у складних умовах.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 38 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |