Є високопродуктивною ланцюговою пилкою на акумуляторі, яка ідеально підходить для точного обрізання дерев і чагарників, а також виконання широкого спектру робіт у саду та парку. Цей інструмент оснащений інноваційним безщітковим мотором, що працює від Li-Ion батарей на 18 вольт від GTM, що забезпечує тривалу та ефективну роботу без необхідності частої підзарядки. Прилад забезпечений шиною 12.7 сантиметрів та якісним ланцюгом від виробника.
Зверніть увагу: в комплект поставки не входять акумулятор та зарядний пристрій.

За допомогою пили GTM CS18/127BL ви отримаєте надійного помічника для догляду за садом. Ефективність, зручність та безпека – ключові фактори, які роблять цей інструмент необхідним у кожному господарстві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 1.2 кг |
| Кількість обертів | 7000 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 10.5 м/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащення ланцюга | Да |
| Автоматичне натягування ланцюга | Немає |
| Безключова заміна ланцюга | Немає |
| Безключова заміна шини | Да |
| Гарантія | 36 мес. |
| Довжина шини | 12,7 см/5 дюймів |
| Захист від перегрівання | Да |
| Кількість ланок | 29 шт. |
| Комплектація | Акумуляторна пила GTM CS18/127BL<br/> Шина<br/> Цепь<br /> Інструкція |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Плавний пуск | Да |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Ширина паза шини | 1 мм |