| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Країна виробник | Китай |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.2 кг |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 33 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр волосіні | 2.7 мм |
| Комплектація | Картонна коробка |
| Конструкція штанги | Нерозбірна |
| Потужність | Від 1 до 3 л. |
| Потужність двигуна | 1.04 л.с. |
| Об'єм паливного бака | 550 мл |
| Плавний пуск | Да |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Ширина скошування волосіні | 420 мм мм |