Сучасні приватні будинки та квартири обладнані високочутливими і дорогими електроприладами, що забезпечують комфорт власника будинку. Щоб така техніка працював коректно, потрібний чистий електричний струм без стрибків напруги. Портативна інверторна електростанція GTM DK6000Xi є кращим рішенням для організації роботи чутливих електроприладів, адже вона видає струм з правильною синусоїдою. Інверторний генератор підходить не тільки для побутових приладів, до нього можна підключати медичне обладнання, комп'ютерну техніку, морозильні камери.

Електрогенератор інвертор відрізняється наявністю вбудованого цифрового блоку управління. Сучасна технологія забезпечує високоякісний електричний струм з напругою 230 В і частотою 50 Гц. Генератор працює без збоїв і нарікань, до того ж економно споживає паливо. Вся справа в тому, що, якщо до інверторного генератора підключити електроприлад на 2.5 кВт, він буде працювати в половину своїх можливостей (номінальна потужність інверторного генератора 5 кВт). А значить і витрата палива зменшиться, як і знос деталей.
Особливості інверторного генератора електроенергії GTM DK6000XI:
Інверторні генератори 4-хтактні GTM DK6000Xi заслуговують на увагу користувачів за рахунок своєї технологічності, високої продуктивності і надійності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Час безперервної роботи | 9 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 44 кг |
| Двигун | |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід 12 В | Да |
| Вихід USB | Да |
| Габарити | 68.5x51.5x48.0 см |
| Гарантія | 12 мес. |
| Матеріал обмотки альтернатора | Мідь |
| Потужність | Від 5 до 6.5 кВт |
| Потужність двигуна | 9.8 л.с |
| Напруга | Однофазний 220 В |
| Об'єм двигуна | 312 см3 |
| Об'єм паливного бака | 16 л |
| Споживання палива | 1.5 л/час |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Тип розеток | 220 В 16 А/220 В 32 А |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
| Комплектація | Колеса - 2 шт<br /> Інструкція<br/> Гарантія<br/> Паковання |
| Модель двигуна | DK180F |
| Тип альтернатора | Синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |