Інверторна електростанція GTM DK5500i – це сучасний, високопродуктивний бензогенератор, який використовують для техніки з підвищеними вимогами до чистоти струму і стабільності напруги (медична техніка, комп'ютерне обладнання, високочутливі побутові прилади та електроінструменти).
Інверторна електростанція виконана в закритому корпусі і відрізняється тривалою автономною роботою (до 8 годин на 1 баку палива), що виправдовує використання електрогенератора на природі і в місцях, віддалених від центральної електромережі.

Переваги інверторного генератора:
Пропонуємо купити інверторний генератор бензиновий з гарантією від виробника в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Час безперервної роботи | 8.5 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Рівень шуму | 73 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51 кг |
| Двигун | |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід USB | Да |
| Габарити | 65x51x60.5 см |
| Гарантія | 12 мес. |
| Матеріал обмотки альтернатора | Мідь |
| Потужність | Від 5 до 6.5 кВт |
| Потужність двигуна | 9.8 л.с |
| Об'єм двигуна | 312 см3 |
| Об'єм паливного бака | 13.5 л |
| Споживання палива | 1.5 л/час |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
| Комплектація | Лійка — 1 шт.<br/> Викрутка — 1 шт.<br/> Трубний ключ — 1 шт.<br/> Мережева вилка 220 В 16 А - 1 шт. Мережева вилка 220 В 32 А - 1 шт. Клеми з затискачами 12 В - 1 шт<br/> Інструкція експлуатації — 1 шт.<br/> Паковання |
| Модель двигуна | DK180F |
| Тип альтернатора | Синхронний |
| Тип двигуна | 4-тактний |