



7 473 ₴
6 999 ₴

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 10 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Комплект щіток; Ручка; Картонна коробка |
| Габарити | 57x58x21 см |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Розміри щітки | d 108x380 |
| Ручка | Складана |
| Рекомендована швидкість руху | 4 км/год |
| Принціп роботи | Механічний |
| Корпус | Ударостійкий пластик |
| Ширина захоплення | 68 см |
| Діаметр щітки | 23 см |
| Об'єм контейнера | 12 л |
| Бічні щітки | 2 |