12 484 ₴
11 799 ₴
Подметальная машина GTM MS980AT2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 23 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Комплект щіток; Ручка; Картонна коробка |
| Габарити | 125x98x103 см |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Розміри щітки | d 250x500 |
| Ручка | Складана |
| Рекомендована швидкість руху | 4 км/год |
| Принціп роботи | Механічний |
| Корпус | Ударостійкий пластик |
| Ширина захоплення | 98 см |
| Діаметр щітки | 40 см |
| Об'єм контейнера | 40 л |
| Бічні щітки | 2 |