
1 669 ₴
Болгарка GTM AG125/850 сетевая 850 Вт, 125 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Вага | 7 кг |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Країна виробник | Китай |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 мес. |
| Захисний кожух | Да |
| Потужність, Вт | До 1000 Вт |
| Плавний пуск | Немає |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |
| Безключова заміна диска | Немає |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Комплектація | Захисний кожух, додаткова ручка, затискна гайка, опорний фланець, ключ |
| Споживана потужність, Вт | 850 |
| Різь шпинделя | М14 |