Будівельний миючий пилосос GTM JN 501 (1806) належить до професійної категорії і використовується клінінговими службами, на будівельних майданчиках і в майстернях. Обладнання підходить для сухого та вологого прибирання, сбору будівельного пилу, побутового сміття, виробничих відходів (камінчики, пісок, тирса), а також збору рідини. Система потрійної фільтрації забезпечує чистоту і безпеку повітря.

Будівельний пилосос, ціни на який залишаються доступними, можна використовувати в парі з електроінструментом (2000 Вт). Розетка на корпусі дозволяє синхронізувати включення та відключення приладів. Висока продуктивність забезпечена потужністю 1600 Вт, завдяки чому видача повітря досягає 1400 л за хвилину.

Особливості та переваги:

Варто придбати миючий пилосос промисловий, якщо ви цінуєте свій час і слідкуйте за підтриманням чистоти на робочому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Розрідження | 190 мбар |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість збору рідини | Так |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Парковка | вертикальна |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Функція видування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 600х375х575 мм |
| Гарантія | 24 мес. |
| Клас захисту від пилу | L |
| Комплектація | - шланг, 2 м; - телескопічна трубка; - комбінована універсальна щітка для підлоги; - щітка для будівельного сміття; - насадка для важкодоступних місць; - регульована кутова насадка; - повітряний HEPA-фільтр; - фільтр для захисту від води; - адаптер д |
| Потужність, Вт | 1600 |
| Об'єм контейнера | 30 л |
| Очищення фільтра | Напівавтоматична |
| Продуктивність л/хв | 1983 |
| Разрежение | 190 мбар |
| Стан товару | Новий |
| Країна реєстрації торгової марки | Україна |